چگونه ما می توانیم به شما کمک کنیم؟
پاسخ های تیم پشتیبانی ما را پیدا کنید یا با ما در تماس باشید
 رزرو زمین رزرو زمین
روش درخواست زمین در الو تنیس

کاربر عزیز ، برای رزرو زمین اول از همه باید وارد حساب کاربری خودت بشی و نام باشگاه ، تاریخ و روز مورد نظر خودت را انتخاب کنی و آن را ثبت کنی بعداز زدن دکمه پرداخت ، به درگاه بانکی متصل میشی و بعداز تائیدیه پرداخت ، زمین انتخابی برای شما رزرو خواهد شد . می تونی زمین های رزروی خودت را در پنل رزرو من بخش رزرو زمین ببینی . همچنین در صورتیکه درخواست رزرو زمین خود را لغو کنی آن را حذف کنی و از شرایط انصراف زمین با خبر بشی لطفا به پنل خدمات مشتری سری بزن تا از شرایط انصراف زمین ، انصراف پارتنر و مربی آگاه بشی . کاربر عزیز ، می تونی قبل از اینکه زمین مورد نظرت رو رزرو کنی اول پارتنر و یا مربی مورد نظر خودت را انتخاب کنی . برای اینکار وقتی وارد حساب کاربری خودت شدی از پنل سمت راست درخواست مربی و یا درخواست پارتنر را انتخاب کن. در صفحه باز شده می تونی پارتنر و یا مربی را انتخاب و یا جستجو کنی و بر اساس تاریخ و روز و باشگاهی که پارتنر و یا مربی در آن روز حضور دارند زمین مربوط به آن تاریخ و روز وباشگاه را هم رزرو کنی . بعد از زدن دکمه ثبت نهایی به درگاه بانکی متصل میشی و بعد از تائیدیه پرداختی ، گزینه هایی که انتخاب کردی برای شما رزرو میشه . برای لغو و یا حذف هرکدوم از گزینه های انتخابی باید وارد پنل رزرو من بشی و هر بخش که مد نظرت هست رو انتخاب و حذف کنی .

چگونه می توانم رزرو زمین خود را از طریق الو تنیس ثبت کنم؟

پس از اینکه زمین مورد نظر خود را در وب سایت الو تنیس ، با توجه به زمین تاریخ و میزان بودجه خود انتخاب کردید می توانید زمین مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و در فرایند نهایی کردن رزرو ، در وب سایت ثبت نام کرده و در صورتی که ثبت نام پیش تر انجام شده باشد به کنترل پنل وارد شوید و هزینه اقامت در زمین را پرداخت نمایید.

چگونه در الو تنیس می توانم رزرو زمین خود را پیگیری کنم ؟

پس از ثبت رزرو و نهایی کردن آن ، شماره پیگیری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود که می توانید با مراجعه به وب سایت الو تنیس و وارد کردن آن در قسمت مورد نظر ، وضعیت رزرو خود را بررسی و زمین را به صورت آنلاین دریافت کنید .

goToTOp back to top