alo-tennis
assignment

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت الو تنیس

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
کاربر باید از رمز عبور و نام کاربری خود را محافظت نموده و چنانچه آن را فراموش کند، از طریق وب سایت اقدام به بازیابی و یا تماس با پشتیبانی نماید.
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
عضویت در سایت Alo Tennis رایگان می باشد.
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام ابزارهای ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و Alo Tennis مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.
باشگاه دار موظف است دو هفته قبل از اتمام قرار داد نسبت به تمدید قرارداد اقدام نماید.
برای استفاده از خدمات سایت می بایست در ابتدا ویژگی ها و شرایط استفاده آن خدمات را مطالعه نموده باشید.
کاربران بعد از رزرو یک مجموعه موظف می باشند موارد زیر رعایت نمایند:
از امکانات مجموعه صرفاً جهت تمرینات تیم خود استفاده نموده و از آوردن افراد همراه به عنوان تماشاچی و برگزاری مسابقات مشتمل بر چندین تیم خودداری نماید. کاربر متعهد می شود تا نهایت امانت داری را در طول مدت تمرین رعایت نموده و در صورت وارد نمودن خسارت به تجهیزات، تأسیسات و امکانات ورزشی مجموعه، مبلغ خسارت را نقداً و در اسرع وقت پرداخت نماید. مسئولیت تأمین هر گونه وسایل و تجهیزات ورزشی نظیر توپ و لباس و... به عهده خود کاربر می باشد. رعایت اخلاق ورزشی و حفظ شئونات اسلامی و رعایت مقررات مجموعه در کلیه محیط مرتبط با مجموعه الزامی می باشد. Alo tennis در قبال بیمه افراد استفاده کننده از امکانات مجموعه هیچگونه مسئولیت قانونی نداشته و در صورت رخداد هر گونه حادثه برای استفاده کنندگان، مسئولیت هزینه های درمانی، غرامت نقص عضو و غرامت فوت بر عهده متقاضی خواهد بود. لذا مستاجر مسئولیت بیمه ورزشی کل افراد استفاده کننده را بر عهده می گیرد. Alo Tennis منحصرا امکان رزرو سانس های زمین مجموعه را فراهم نموده تا شهروندان با خرید اینترنتی صورت گرفته مجوز ورود به زمین مجموعه در ساعات رزرو شده و بهرمندی از امکانات آن را دارا باشند. شرکت در خصوص سایر مسائل خارج از این موضوع هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. توجه داشته باشید که پس از خرید از سایت در کلیه بخش ها، بویژه رزرو سالن های ورزشی، به هیچ عنوان هزینه پرداخت شده عودت نمی گردد. کلیه کارکنان و پرسنل Alo Tennis خود را موظف به رعایت حقوق کاربران می دانند لذا در صورت مشاهده هر گونه تخلف خواهشمند است مراتب را از طریق صفحه پیشنهادات و انتقادات به اطلاع مدیریت مجموعه برسانید تا در اولین فرصت پیگیری شود. برای ثبت و درخواست پارتنر ، کاربران باید حساب کاربری خود را معادل کل مبلغ زمین شارژنمایند تا در صورت لغو زمین پس از پیدا شدن پارتنر هزینه رزرو زمین از حساب کاربری شخصی که در محل بازی حضور پیدا نکرده کسر گردد و شخص پارتنر متضرر نگردد لذا در صورت عدم حضور پارتنرتان مسئول باشگاه را در جریان قرار دهید تا شما متضرر نشوید. این شرط برای هردو نفر یکسان می باشد. نکته:درصورتی که قبلا اقدام به لغو زمین و رزرو مجدد نمایید شرایط لغو زمین برای شخص لغو کننده پابرجا می ماند. تمامی کاربران در هردو صورت الف و ب موظف هستند بابت رزرو زمین، موجودی حساب خود را برابر با کل مبلغ زمین افزایش دهند.
الف) نصف نصف دراین صورت نصف مبلغ زمین به هردو کاربر برگشت داده می شود . چنانچه هریک از این طرفین مایل به لغو بازی باشند کل مبلغ زمین از حساب وی کسر می گردد و به حساب طرف مقابل باز می گردد. حال اگر هردو طرف مایل به لغو بازی شوند کل مبلغ به صورت نصف نصف از هردو کاربر کسر می گردد و ما باقی مبلغ به حسابشان باز می گردد .
ب) مهمان من در این صورت هریک از بازیکنان مایل باشند طرف مقابل را به صورت مهمان دعوت کنند، مبلغ کل زمین از حساب میزبان کسر می گردد و به حساب مهمان واریز خواهد شد .چنانچه هر یک از طرفین مایل به لغو بازی باشند تمامی مبلغ زمین از حساب آن کاربر کسر می گردد.

کارایی بهتر با مرورگر کروم و فایرفاکس