قوانین و مقررات سایت الو تنیس

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کاربر باید از رمز عبور و نام کاربری خود را محافظت نموده و چنانچه آن را فراموش کند، از طریق وب سایت اقدام به بازیابی و یا تماس با پشتیبانی نماید.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت Alo Tennis رایگان می باشد.

مدت زمان استفاده از زمین تنیس ۵۰ دقیقه می باشد .

هنگام رزرو زمین حتما قسمت توضیحات هر باشگاه مطالعه شود، بیشتر باشگاه ها می بایست قبل از رزرو آنلاین سانس هماهنگی تلفنی انجام گیرد ، در صورت عدم هماهنگی تلفنی با مدیریت باشگاه و امکان پذیر نبودن استفاده از زمین در سانس رزرو شده، هزینه شما عودت می گردد.

در صورت عدم رعایت مقررات مجموعه های ورزشی مانند کشیدن سیگار در مجموعه و داخل محوطه مجموعه و... ،ایجاد خسارت در تجهیزات مجموعه، 40 درصد مبلغ باقی مانده به هیچ عنوان عودت داده نمی شود و مابقی سانس های رزرو شده لغو می شوند.

پس از رزرو زمین توسط کاربر در یک مجموعه، کاربر مستاجر آن مجموعه محسوب می شود بنابراین می بایست تعهدات زیر را اجرا نماید:

جهت کنسل کردن یک سانس می بایست ۷۲ ساعت قبل اطلاع دهید در غیر اینصورت امکان کنسلی وجود ندارد و وجه واریزی عودت داده نمی شود.

مسئولیت هر نوع اتفاق یا کیفیت کلاس ورزشی بر عهده برگزار کننده می باشد و مسئولیتی بر عهده Alo Tennis نمی باشد.

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام ابزارهای ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و Alo Tennis مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

باشگاه دار موظف است دو هفته قبل از اتمام قرار داد نسبت به تمدید قرارداد اقدام نماید.

برای استفاده از خدمات سایت می بایست در ابتدا ویژگی ها و شرایط استفاده آن خدمات را مطالعه نموده باشید.

کاربران بعد از رزرو یک مجموعه موظف می باشند موارد زیر رعایت نمایند:

قوانین کنسل کردن زمین

  • ۱. در صورتیکه یک هفته قبل از برگزاری بازی زمین رزرو شده کنسل گردد ۱۰ ٪ بعنوان خسارت باشگاه از مبلغ پرداختی کسر و ما بقی در حساب کاربری شخص ذخیره می گردد .
  • ۲. در صورتیکه از یک هفته تا سه روز قبل از برگزاری بازی زمین رزرو شده کنسل گردد ۴۰ ٪ بعنوان خسارت باشگاه از مبلغ پرداختی کسر و ما بقی در حساب کاربری شخص ذخیره می گردد .
  • ۳. در صورتیکه از یک روز تا سه روز قبل از برگزاری بازی زمین رزرو شده کنسل گردد ۷۰ ٪ بعنوان خسارت باشگاه از مبلغ پرداختی کسر و ما بقی در حساب کاربری شخص ذخیره می گردد .
  • ۴. امکان لغو رزرو در روز برگزاری وجود ندارد .
  • ۵. در هر مرحله شخص می تواند با رجوع به حساب کاربری شخصی خود زمین رزرو شده خود را کنسل و در بخش پیشنهادات ویژه در سایت قرار دهد .
  • حداقل میزان قیمت فروش در بخش پیشنهادات ویژه ۳۰٪ پایین تر از مبلغ اصلی قیمت زمین است .
  • ۶. در صورت عدم خریدار زمین که از پیشنهادات ویژه قرار دارد توسط بازیکنان دیگر مبلغی به حساب کاربر مسدود خواهد گردید .

از امکانات مجموعه صرفاً جهت تمرینات خود استفاده نموده و از آوردن افراد همراه به عنوان تماشاچی خودداری نماید.
کاربر متعهد می شود تا نهایت امانت داری را در طول مدت تمرین رعایت نموده و در صورت وارد نمودن خسارت به تجهیزات، تأسیسات و امکانات ورزشی مجموعه، مبلغ خسارت را نقداً و در اسرع وقت پرداخت نماید.
مسئولیت تأمین هر گونه وسایل و تجهیزات ورزشی نظیر توپ و لباس و... به عهده خود کاربر می باشد.
رعایت اخلاق ورزشی و حفظ شئونات اسلامی و رعایت مقررات مجموعه در کلیه محیط مرتبط با مجموعه الزامی می باشد.
Alo tennis در قبال بیمه افراد استفاده کننده از امکانات مجموعه هیچگونه مسئولیت قانونی نداشته و در صورت رخداد هر گونه حادثه برای استفاده کنندگان، مسئولیت هزینه های درمانی، غرامت نقص عضو و غرامت فوت بر عهده متقاضی خواهد بود. لذا مستاجر مسئولیت بیمه ورزشی کل افراد استفاده کننده را بر عهده می گیرد.
توجه داشته باشید که پس از خرید از سایت در کلیه بخش ها، بویژه رزرو سالن های ورزشی، به هیچ عنوان هزینه پرداخت شده عودت نمی گردد.
کلیه کارکنان و پرسنل Alo Tennis خود را موظف به رعایت حقوق کاربران می دانند لذا در صورت مشاهده هر گونه تخلف خواهشمند است مراتب را از طریق صفحه پیشنهادات و انتقادات به اطلاع مدیریت مجموعه برسانید تا در اولین فرصت پیگیری شود.

برای ثبت و درخواست پارتنر ، کاربران باید حساب کاربری خود را معادل کل مبلغ زمین شارژنمایند تا در صورت لغو زمین پس از پیدا شدن پارتنر هزینه رزرو زمین از حساب کاربری شخصی که در محل بازی حضور پیدا نکرده کسر گردد و شخص پارتنر متضرر نگردد لذا در صورت عدم حضور پارتنرتان مسئول باشگاه را در جریان قرار دهید تا شما متضرر نشوید. این شرط برای هردو نفر یکسان می باشد. نکته:درصورتی که قبلا اقدام به لغو زمین و رزرو مجدد نمایید شرایط لغو زمین برای شخص لغو کننده پابرجا می ماند. تمامی کاربران در هردو صورت الف و ب موظف هستند بابت رزرو زمین، موجودی حساب خود را برابر با کل مبلغ زمین افزایش دهند.

الف) نصف نصف دراین صورت نصف مبلغ زمین به هردو کاربر برگشت داده می شود . چنانچه هریک از این طرفین مایل به لغو بازی باشند کل مبلغ زمین از حساب وی کسر می گردد و به حساب طرف مقابل باز می گردد. حال اگر هردو طرف مایل به لغو بازی شوند کل مبلغ به صورت نصف نصف از هردو کاربر کسر می گردد و ما باقی مبلغ به حسابشان باز می گردد .

ب) مهمان من در این صورت هریک از بازیکنان مایل باشند طرف مقابل را به صورت مهمان دعوت کنند، مبلغ کل زمین از حساب میزبان کسر می گردد و به حساب مهمان واریز خواهد شد .چنانچه هر یک از طرفین مایل به لغو بازی باشند تمامی مبلغ زمین از حساب آن کاربر کسر می گردد.

goToTOp back to top