چگونه ما می توانیم به شما کمک کنیم؟
پاسخ های تیم پشتیبانی ما را پیدا کنید یا با ما در تماس باشید
روش درخواست زمین در الو تنیس

کاربر عزیز ، برای رزرو زمین اول از همه باید وارد حساب کاربری خودت بشی و نام باشگاه ، تاریخ و روز مورد نظر خودت را انتخاب کنی و آن را ثبت کنی بعداز زدن دکمه پرداخت ، به درگاه بانکی متصل میشی و بعداز تائیدیه پرداخت ، زمین انتخابی برای شما رزرو خواهد شد . می تونی زمین های رزروی خودت را در پنل رزرو من بخش رزرو زمین ببینی . همچنین در صورتیکه درخواست رزرو زمین خود را لغو کنی آن را حذف کنی و از شرایط انصراف زمین با خبر بشی لطفا به پنل خدمات مشتری سری بزن تا از شرایط انصراف زمین ، انصراف پارتنر و مربی آگاه بشی . کاربر عزیز ، می تونی قبل از اینکه زمین مورد نظرت رو رزرو کنی اول پارتنر و یا مربی مورد نظر خودت را انتخاب کنی . برای اینکار وقتی وارد حساب کاربری خودت شدی از پنل سمت راست درخواست مربی و یا درخواست پارتنر را انتخاب کن. در صفحه باز شده می تونی پارتنر و یا مربی را انتخاب و یا جستجو کنی و بر اساس تاریخ و روز و باشگاهی که پارتنر و یا مربی در آن روز حضور دارند زمین مربوط به آن تاریخ و روز وباشگاه را هم رزرو کنی . بعد از زدن دکمه ثبت نهایی به درگاه بانکی متصل میشی و بعد از تائیدیه پرداختی ، گزینه هایی که انتخاب کردی برای شما رزرو میشه . برای لغو و یا حذف هرکدوم از گزینه های انتخابی باید وارد پنل رزرو من بشی و هر بخش که مد نظرت هست رو انتخاب و حذف کنی .

چگونه می توانم رزرو زمین خود را از طریق الو تنیس ثبت کنم؟

پس از اینکه زمین مورد نظر خود را در وب سایت الو تنیس ، با توجه به زمین تاریخ و میزان بودجه خود انتخاب کردید می توانید زمین مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و در فرایند نهایی کردن رزرو ، در وب سایت ثبت نام کرده و در صورتی که ثبت نام پیش تر انجام شده باشد به کنترل پنل وارد شوید و هزینه اقامت در زمین را پرداخت نمایید.

چگونه در الو تنیس می توانم رزرو زمین خود را پیگیری کنم ؟

پس از ثبت رزرو و نهایی کردن آن ، شماره پیگیری از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود که می توانید با مراجعه به وب سایت الو تنیس و وارد کردن آن در قسمت مورد نظر ، وضعیت رزرو خود را بررسی و زمین را به صورت آنلاین دریافت کنید .

goToTOp back to top