چگونه ما می توانیم به شما کمک کنیم؟
پاسخ های تیم پشتیبانی ما را پیدا کنید یا با ما در تماس باشید

یک دسته بندی را انتخاب کنید تا با سرعت به پاسخ مورد نیاز خود برسید

سوالات متداول

همگی کاربران الو تنیس می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت الو تنیس، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین امکان واریز بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌های اعلام شده در سایت الو تنیس برای همه کاربران وجود دارد.

کاربر میتواند در ساعات اداری سازمان وارد پنل کاربری شود و از منو سمت راست صفحه گزینه ارتباط با پشتیبانی را انتخاب نماید و از صفحه ارسال تیکت درخواست خود را ذکر نماید و در نهایت منتظر تماس از سوی کارکنان الو تنیس برای احراز هویت باشد و در نتیجه مبلغ موجودی مورد نظر به ایشان عودت می شود.

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت الو تنیس ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید

در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.

پس از اینکه زمین مورد نظر خود را در وب سایت الو تنیس ، با توجه به زمین تاریخ و میزان بودجه خود انتخاب کردید می توانید زمین مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و در فرایند نهایی کردن رزرو ، در وب سایت ثبت نام کرده و در صورتی که ثبت نام پیش تر انجام شده باشد به کنترل پنل وارد شوید و هزینه اقامت در زمین را پرداخت نمایید.

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از الو تنیس که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید: با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد. قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید. برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

لطفا ایمیل های اسپم خود را چک کنید . بویژه ایمیل های ارسال شده به حساب کاربری گاهی می شوند . توجه داشته باشید که تغییر رمز برای شما ارسال می شود نه خود رمز عبور .

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای اینکه بتونی زمینی که رزرو کردی را حذف کنی به هر دلیلی اول باید وارد پنل رزرو من بشی ، زمین من را انتخاب کنی در اونجا لیست تمامی رزروهایی که تا به حال انجام دادی قرار دارد . حالا قبل از اینکه زمان انتخابی زمین شما برسه می توانی آن را حذف کنی فقط به این نکته دقت داشته باش که : زمین انتخابی برای شما حذف می شود در صورتی که جریمه ی تاخیر در لغو زمین از سوی باشگاه در نظر گرفته شده باشد آن جریمه از حساب شما کسر می گردد و همچنین شما می توانید زمین خود را بصورت تخفیف دار در بخش پیشنهادات ویژه برای دیگر بازیکنان ارائه نمایید و در صورت انتخاب آن از سوی دیگر بازیکنان مبلغ پرداختی آن به اعتبار شما افزوده می گردد .

پاسخی پیدا نکردید؟

تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست

0982122966796
0982122959266
بهترین راه برای سریعتر جواب دادن
021-22966796 021-22959266 یاری دادن خرسندی ماست
goToTOp back to top